Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TERAPEUTYCZNY MASAŻ TAJSKI z Alfonso Cazenave / Moduł 1: najczęstsze problemy posturalne

20/09/2023 @ 14:00 - 26/09/2023 @ 15:00

TERAPEUTYCZNY MASAŻ TAJSKI: najczęstsze problemy posturalne i jak im przeciwdziałać
Czy wiesz, że wiele częstych dolegliwości może mieć związek z siedzącym trybem życia: od bólów głowy i pleców po napięcia w karku, spłycony oddech, zgrzytanie zębami, rwę kulszową lub drętwienie rąk?
Ten kurs da Ci narzędzia, żeby pomóc ludziom, którzy zgłaszają się z dolegliwościami będącymi – w dużej mierze – następstwem siedzącego trybu życia, niekorzystnych wzorców ruchowych, a nawet chronicznych stanów emocjonalnych utrwalonych w posturze.
Dzięki temu kursowi: 💥 nauczysz się rozpoznawać powtarzające się wzorce dzięki ocenie posturalnej, ruchowej i palpacyjnej 💥 zrozumiesz zależności między poszczególnymi częściami ciała (np. wpływ pochylenia miednicy na krzywizny kręgosłupa) 💥 Twoja praca stanie się bardziej precyzyjna i skuteczna – głębsza w każdym tego słowa znaczeniu 💥 nabierzesz pewności tego, co robisz 💥 będziesz w stanie pomóc wielu ludziom borykającym się z bólem, niewygodą, ograniczeniami i trudnościami spowodowanymi nieodpowiednimi nawykami posturalnymi, ruchowymi itd. 💥 Twoi klienci (od pracowników biurowych po sportowców, muzyków, kierowców itd.) ucieszą się lepszą ruchomością, podniesionym poziomem energii, sprawniejszym funkcjonowaniem, wrażeniem odmłodzenia 😍
Kurs obejmuje 45 godzin zajęć (40h masażu + 5h ruchu terapeutycznego). Kończy się certyfikatem.
Ten kurs jest częścią serii szkoleń zaawansowanych o zastosowaniu terapeutycznym (szeroko pojętego) masażu tajskiego.
Zawartość tych kursów opiera się na mojej codziennej pracy w gabinecie, gdzie korzystam z wiedzy i umiejętności nabytych na przestrzeni lat nauki i doświadczenia. Moje podejście nazywam Współczesnym Masażem Tajskim, a jego głównymi filarami (w różnych proporcjach i w zależności od potrzeb) są:
🔹masaż tajski (różne nurty i szkoły) 🔹Dynamiczny Masaż Tajski 🔹Osteothai ® 🔹Zoga ® Movement Therapy 🔹Anatomy Trains ® 🔹terapia czaszkowo-krzyżowa 🔹Wuo Tai ® 🔹różne metody pracy z powięzią 🔹 terapia punktów spustowych 🔹… i więcej!
Współczesny Masaż Tajski łączy wszystkie najważniejsze funkcje dobrej pracy z ciałem, ponieważ może być niesamowicie kojący i przyjemny, a jednocześnie posiada doskonałe narzędzia do głębokiej i precyzyjnej pracy z tkankami miękkimi, stawami i nie tylko!
=====
🧠 DLA KOGO?
Ten kurs jest skierowany do osób mających doświadczenie w masażu. Przyda Ci się szczególnie, jeżeli pracujesz na macie (czy to masażem tajskim, czy innymi metodami jak np. shiatsu). Ale niezależnie od tego, jakie są podstawy Twojej pracy – na pewno wyciągniesz dużo dla siebie i wzniesiesz swoje zrozumienie ciała i umiejętności masażowe na nowy poziom.
=====
🗓 TERMIN
20-26 września 2023
W dniu przyjazdu (20.09) warto przyjechać ok. 14:00, żeby zakwaterować się i poznać piękną okolicę. Kurs rozpoczynamy wspólnym posiłkiem ok. 17:00 i spotkaniem w kręgu ok. 18:00 (szczegółowe informacje podamy mailowo bliżej terminu).
W dniu wyjazdu (26.09) kończymy zajęcia ok. 13:00.
=====
🌎 MIEJSCE
Święty Gaj to zaprzyjaźnione, sprzyjające kreatywności miejsce położone w Kotlinie Kłodzkiej, u podnóża Gór Złotych, na samym brzegu lasu, po którym możesz spacerować w wolnym czasie podczas kursu. Tam znajdziesz ciszę, spokój i bliskość natury, żeby zregenerować siły, naładować akumulatory, wsłuchać się w siebie.
=====
👅 JĘZYK 🇬🇧 🇵🇱
To, czy kurs będzie prowadzony po polsku, czy po angielsku (z tłumaczeniem na polski w razie potrzeby) będzie zależało od tego, czy przyjadą ludzie z zagranicy.
=====
💎 INWESTYCJA
CENA KURSU (w tym VAT 23%)
👉 Promocja Super Early Bird (zapisy do 28.07 – tylko 8 takich miejsc!) – 2300 PLN 👉 Zniżka Early Bird (zapisy do 8.09) – 2550 PLN 👉 Pełna cena – 3000 PLN
Cena kursu obejmuje: 🌿 40 godzin zajęć masażowych 🌿 5 godzin zajęć ruchowych terapeutycznych – związanych z programem manualnym kursu 🌿 podręcznik ze szczegółowymi zdjęciami ilustrującymi techniki 🌿 możliwość dołączenia do prywatnej grupy fejsbukowej, gdzie pojawiają się dodatkowe materiały szkoleniowe itd.
KOSZT POBYTU 1400 PLN
Koszt pobytu obejmuje: 🌿 6 noclegów 🌿 3 posiłki dziennie – wegańskie, zdrowe, pyszne!
RAZEM 👉 Promocja Super Early Bird – 3700 PLN 👉 Zniżka Early Bird – 3950 PLN 👉 Pełna cena – 4400 PLN
=====
✉️ INFORMACJE I ZAPISY
Łucja Marta Grundwald masaztajski.jogapasywna@gmail.com +48 881 061 470
==========
👐 PROWADZĄCY
ALFONSO CAZENAVE (KARUNA BODYWORK)
Pasjonat pracy z ciałem. Doświadczony praktyk i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego. Certyfikowany terapeuta strukturalny Anatomy Trains® oraz Zoga Movement Therapy®. Nauczyciel jogi. Na co dzień masuje w Warszawie.
Wierzy w holistyczne podejście do człowieka i w leczniczą moc uważnego dotyku. Sesję masażu postrzega jako rozmowę poprzez dotyk. Własny styl pracy (który ewoluuje razem z nim) nazywa Współczesnym Masażem Tajskim. Drugim filarem swojej pracy terapeutyczny jest metoda integracji strukturalnej Zoga Movement Therapy.
Pojawienie się pracy z ciałem odmieniło jego życie, dlatego uwielbia się dzielić tym dobrem – jako terapeuta i jako nauczyciel. Studenci go cenią za szczery i klarowny przekaz, zaangażowanie, precyzję, dostępność i poczucie humoru.
Do pomocy zaprasza zawsze doświadczonych asystentów.

Miejsce wydarzenia

Święty Gaj
Gaj, Poland + Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia